Ziraat Bankası

Hesap Sahibi: Celalettin Özcan

TR03 0001 0000 5054 7579 1050 10

Girişleriniz odalarımızın sizin için temizlenmesinden ötürü saat 14:00'de başlamakta olup eğer temiz odamız mevcutsa sizi bekletmeden hemen odanıza alabilmekteyiz. Çıkış saatimiz ise çıkış günü en geç saat 12:00'dir.
Evet, 1 adet ek yatak yerleştirilebilmektedir. Daha detaylı bilgi için rezervasyon telefonumuzu arayabilirsiniz.

Dubleks evlerimizde en fazla 4 kişilik bir çekirdek aile konaklama hizmeti sunulmaktadır.

Kahvaltımız serpme kahvaltı olup, 09:00 - 11:00 saatleri arasında sunulmaktadır.

Kahvaltımız tesisimizi eşsiz kılan değerli özelliklerden biri olup zengin ve doyurucu çeşitleri ile hizmetinizdedir.

Güneşli yaz günlerinde dışarıda da verilebilmekte olup, soğuk günlerde şömineli geniş kahvaltı restaurantımızda sunulmaktadır.

11:00, 13:00 ve 15:00 saatlerinde kalkış yapan Abant minibüslerine Terminal'den binebileceğiniz gibi 0535 016 16 90 numaralı telefondan terminalde bulunan Terminal Taksi durağı işletmesi ile görüşüp taksi ile de tesisimize gelebilirsiniz.

Otelimizin hemen yanında yürüme mesafesinde cami bulunmakta olup dilerseniz oda içlerinde de namaz kılabilirsiniz. Odalarınızda seccade ve kıble yönü bulunmaktadır.

Tesisimiz yoğun olmayan günlerde kaporaya gerek olmadığını telefonda siz değerli müşterilerimize belirtmektedir ancak bayramlar, ve resmi tatiller gibi özel günlerde odalarımız çok önceden kapora yatıran müşterilerimiz tarafından kesin rezervasyon ile dolmakta olduğundan bu tür özel günlerde kapora gereksinimi doğmaktadır. Kapora bedelleri sitemizde bulunan hesap numarasına yatırılmalıdır.

Fiyatlarımıza yalnızda kahvaltı dahildir. Yemeklerimiz için 500 metre ileride ki dere kenarı konumlu geniş restaurantımızı kullanabilirsiniz. Konaklama müşterilerimize özel indirimler ile Cemil Piknik restaurantımız hizmetinizdedir.

Tesisimize 500 metre uzaklıkta olan Cemil Piknik isimli dere kenarı restaurantımız siz değerli konaklama misafirlerimize uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca bazı yiyecekler tesisimizden direkt odanıza servis edilmektedir. Detaylı bilgiye rezervasyon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Otelimizde konaklarken Bolu'nun 4 bir yanını gezebilirsiniz. 

Sizler için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki küçük videomuzda Bolu'nun meşhur yerlerinin otelimize olan mesafelerini, aracınızla ulaşım sürelerini ve ilgili yerlerin fotoğraflarını bulabilirsiniz.

Evet, fotoğraflarımızdan da görebileceğiniz gibi tesisimizin özel alanında yaklaşık 15 araçlık ücretsiz kullanımınıza sunulan açık park yeri bulunmakta olup tesisimizde hiç bir zaman park sorunu yaşanmamaktadır

Otelimizin Abant Gölüne uzaklığı 10 km. olup, özel aracınız ile 10 dk. içerisinde ulaşabilirsiniz.