Abant Bungalov Evleri tesisimiz 4'ü dubleks olmak üzere toplam 16 oda ve nisan 2023 tarihinde eklenen 2 adet bungalov ev ile konaklama hizmeti veren bir aile otelidir. Tüm oda tiplerinin giriş kapıları her birinden bağımsız olarak tasarlanmış size özel girişleri olan çelik kapılardan oluşmaktadır (bungalov evler hariç). Evlerin önünde toplam 100 kişi kapasiteli, dağ manzaralı ve şömineli restaurantı bulunmaktadır.

Tesisimizde alkol ürünleri satışı ve tüketimi kesinlikle bulunmamaktadır. Tesisimizden 500 m. uzaklıkta olan dere kenarındaki Cemil Piknik tesisimizde de gün içerisinde dere kenarında aileniz ile piknik yapabilir, ızgara çeşitlerimizden tadabilirsiniz. Tesisimizde konaklayan tüm müşterilerimiz 500 metre uzaklıkta bulunan 300 m2 büyüklüğündeki açık dere kenarı, hamaklı, çocuk oyun parklı ve kapalı alanları bulunan Cemil Piknik restaurantımızdan ücretsiz yararlanabilmektedir.

Tesisimiz ve Abant seyahatiniz sırasında yapabilecekleriniz hakkında merak ettikleriniz olduğunuz biliyoruz, nerelere gidilir, neler yenir gibi konularda size bilgi vermek için hazırız. Bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Etiketler: abant manzara evleri manzara evleri oda fotoğrafları abant otel